Збірна України зі шпаги виграла бронзові медалі Кубку світу в Канаді

Збірна України з фехтування на шпагах. Фото: facebook.com/fencing.ukraine

У Ванкувері пройшов етап Кубка світу з фехтування на шпагах. На ньому знову показала сильний виступ жіноча команда.

Українки виграли бронзові нагороди, повідомив портал Новини.LIVE.

Збірна України з фехтування на шпагах на третій сходинці. Фото: facebook.com/fencing.ukraine

Як Україна виграла медалі

На турнірі в Канаді жіночу збірну України зі шпаги представили Олена Кривецька, Фейбі Бежурі, Влада Харькова та Інна Бровко. Цей же склад на старті сезону виграв етап Кубка світу в Італії.

У ході турніру українки в 1/8 фіналу здолали команду Ізраїля (45-38), а у чвертьфіналі — Італію (43-38).

У півфінальному матчі Україна в рівній боротьбі поступилася США (43-45).

У бронзовому фіналі українські дівчата зійшлись з сильною командою Південної Кореї. Україна краще провела початок, але потім кореянки зрівнялися. При рахунку 36-36 переможця мав визначити один укол, і його завдала Бежурі, яка принесла перемогу нашій команді — 37-36.

Зазначимо, що чоловіча збірна України на турнірі обіграла лідерів сезону Франції, але залишилась без медалей.

Додамо, що на початку листопада українки також виграли у кореянок у фіналі Кубка світу в Леньяно. Тоді також був важкий матч, і українки в ньому перемогли з розривом в один бал — 41:40.

Нагадаємо, "Динамо" готує трансфер зірки "Дніпра-1".

Віталія Миколенка чекають у Іспанії, коли відбудеться трансфер.