Збірна України з гандболу програла на чемпіонаті світу

Україна — Нідерланди. Фото: Anze Malovrh/kolektiff

На чемпіонаті світу з гандболу серед жінок збірна України зіграла з Нідерландами. Для українок це був передостанній матч групового етапу.

Україна програла з рахунком 21:40, повідомив портал Новини.LIVE.

Оскільки Україна ще після поразки проти Чехії втратила шанси на плей-оф, то в матчі проти Нідерландів головний тренер Віталій Андронов провів ротацію складу.

На початку матчу Україна повела з рахунком 3:1, але потім почалися провали в позиційному нападі. До того ж синьо-жовті частіше стали втрачати м’яч. Лише за перший тайм було 14 втрат.

Розгромно програвши перший тайм, збірна України почала краще грати у другому, але цього було замало, щоб завадити Нідерландам збільшувати відрив.

Після поразки Україна залишилася на останньому місці в групі й в останньому турі зіграє з Аргентиною.

Україна — Нідерланди — 21:40 (8:19)