Українець вперше в історії став чемпіоном Європи в автоспорті

Олександр Бондарев на верхній щаблині. Фото: Інстарграм Бондарева

За підсумками сезону чемпіонату Європи з картингу загальну перемогу здобув представник України. Вперше в історії пілот з нашої країни дістався так високо.

Звати новоспеченого чемпіона Олександр Бондарев, повідомив портал Новини.LIVE.

Український талановитий гонщик на всіх етапах набрав найбільшу кількість очок, що дозволило йому перемогти.

Олександр Бондарев після перемоги. Фото: Інстаграм Бондарева

Шалений успіх України

Бондарев  на етапах чемпіонату Європи виступав у категорії OK Junior, де взяли участь понад 80 найкращих картингістів.

Українець виграв етапи в Чехії та Данії, й сходив на подіуми в Іспанії та Італії. Кількість набраних очок дозволила йому здобути абсолютну перемогу в боротьбі за титул чемпіона Європи 2023.

Зазначимо, що нагородження Бондарева відбудеться у грудні на загальній церемонії Міжнародної автомобільної федерації, де також нагороджуватимуть пілотів Формули-1.

Нагадаємо, Москва курирувала дискваліфікацію Харлан, тренер збірної США.

Артем Довбик цього тижня стане гравцем іспанського клубу: усі сторони домовилися.

"ПСЖ" сьогодні підпише зірку "Барселони".