Саудівська Аравія шокувала Аргентину на ЧС-2022: рахунок матчу

Аргентина сенсаційно програла Саудівській Аравії на ЧС-2022

У першому матчі групи "С" на чемпіонаті світу у Катарі збірна Аргентини зіграла проти Саудівської Аравії. Підопічні Ліонеля Скалоні вважаються одними з фаворитів Мундіалю.

Команда Ерве Ренара здивувала "альбіселесте" у другому таймі, повідомляє портал Новини.LIVE.

Аргентина — Саудівська Аравія — 1:2 (1:0)

Голи: Мессі, 10 (з пенальті) — Аль Шехрі, 48; Аль-Давсарі, 53.

Аргентина: Еміліано Мартінес — Моліна, Ромеро (Лісандро Мартінес, 58), Отаменді, Тальяфіко (Акунья, 70) — ді Марія, де Пауль, Паредес (Фернандес, 59), Гомес (Хуліан Альварес, 59) — Мессі, Ласі.

Тренер: Ліонель Скалоні.

Саудівська Аравія: Аль-Оваїс — Аль-Шахрані, Аль-Булайхі, Аль-Тамбакті, Абдул Хамід — Аль-Малькі — Аль-Давсарі, Канно, Аль-Фарідж (Аль-Абід, 45+4; Аль-Амрі, 88), Аль-Брікан — Аль Шехрі (Аль-Ганам, 79).

Тренер: Ерве Ренар.

Аргентина — Саудівська Аравія: хід матчу

"Альбіселесте" розпочали поєдинок досить важливо. Команда Скалоні не сумнівалася у своїй підсумковій перемозі, і перебіг поєдинку підтверджував цю впевненість. Вже на сьомій хвилині Мессі асистував Паредесу у чужому штрафному майданчику, де арбітр зафіксував фол. Ліонель із пенальті м'яким ударом відправив м'яч у протилежний від арбітра кут, 1:0.

Аргентина - Саудівська Аравія

Після цього аргентинці забили ще кілька голів, але їх не було зараховано. На 22-й хвилині Мессі отримав передачу з глибини поля і з кута штрафного майданчика перекинув м'яч через воротаря — офсайд. На 28-й хвилині Гомес вивів на ударну позицію Лаутаро, який пробив повз голкіпера — офсайд. На 38-й хвилині Лаутаро забив ще раз, але вже після пасу від Мессі — чергове становище "поза грою".

Рішення арбітра були справедливі, але вони явно засмутили аргентинців. Але головне розчарування на них чекало після перерви. На 48-й хвилині підопічні Скалоні втратили м'яч у центрі поля, Аль-Брікан зробив чудову передачу на хід Аль Шехрі, який ліворуч увірвався до штрафного майданчика і технічно відправив м'яч низом під дальню штангу, 1:1. Через п'ять хвилин Аль-Давсарі підхопив м'яч після чергової помилки суперника, змістився до центру і завдав гарного удару в дальній кут, 1:2.

Аргентинці намагалися відігратися, але воротар Саудівської Аравії кілька разів рятував свою команду. Підопічні Ренара осоромили скептиків, а команда Скалоні отримала важливе нагадування про те, що на чемпіонатах світу не можна перемогти, не доклавши достатньо зусиль.

Саме час переглянути перелік претендентів на перемогу на ЧС-2022. Пропонуємо прочитати статтю про головних фаворитів Мундіалю в Катарі. Деякі збірні готові здивувати вболівальників та експертів.