"Реал" дав "Челсі" урок у Лондоні: хто вирвав перемогу у матчі

Родріго забив "Челсі" у Лондоні. Фото: Reuters/Matthew Childs

Лондонський "Челсі" прийняв мадридський "Реал" у поєдинку у відповідь 1/4 Ліги чемпіонів. Тиждень тому підопічні Лемпарда поступилися супернику з Іспанії з рахунком 0:2.

Михайло Мудрик знову розпочав поєдинок у запасі, повідомляють Новини.LIVE.

Підопічні Френка Лемпарда підійшли до цього поєдинку із серією із шести матчів без перемог. Три свої останні поєдинки "сині" програли із загальним рахунком 1:5. Тиждень тому у протистоянні з "Реалом" у Лізі чемпіонів було вилучено захисника Бена Чилвелл.

Хід матчу

Ліга чемпіонів, 1/4. Поєдинок у відповідь.

Перша зустріч — 0:2

"Челсі" — "Реал" (Мадрид) — 0:2 (0:0)

Гол: Родріго, 57; Родріго, 80.

"Челсі": Кепа — Чалоба, Тіаго Сілва (капітан), Фофана — Джеймс, Канте, Фернандес (Стерлінг, 66), Ковачич, Кукурелья (Мудрик, 66) — Галлахер (Фелікс, 66) — Хаверц (Маунт, 76).

Запасні: Менді, Пулішич, Лофтус-Чік, Закарія, Зієш, Аспілікуета, Чуквуемека, Холл.

Тренер: Френк Лемпард.

"Реал": Куртуа — Карвахаль (Начо, 81), Мілітао, Алаба (Рюдігер, 46), Камавінга — Модріч, Кроос (Себальос, 76), Вальверде — Родріго (Асенсіо, 81), Бензема (капітан) (Чуамені, 71), Вінісіус.

Запасні: Лунін, Лопес, Вальєхо, Азар, Одріосола, Васкес, Діас.

Тренер: Карло Анчелотті.

Господарі поля активно розпочали поєдинок, гостей мали проблеми з виходом зі своєї половини поля. Гравці "Челсі" щільно закривали зони у себе в обороні та намагалися "продавити" суперника на флангах.

На десятій хвилині у "Челсі" з'явився перший момент. Після передачі праворуч Канте опинився на ударній позиції та послав м'яч у сантиметрах від штанги. Через десять хвилин лише штанга врятувала "синіх" після потужного удару від Родріго. Незабаром уже Кепа завадив забити Вінісіусу. Наприкінці тайму найкращий момент у першій половині зустрічі втратив Кукурелья, якому не дозволив забити Куртуа.

Галлахер не влучив у ворота. Фото: REUTERS/Dylan Martinez

Другий тайм розпочався з того самого, з чого і перша половина гри. Канте знову прогав непоганий момент для того, щоб вивести свою команду вперед. Лондонці грали активно і не були схожі на команду, яка програла три поєдинки поспіль.

Але на 57-й хвилині захисники "Челсі" помилилися в обороні та дозволили "Реалу" провести реактивний контрвипад, який Родріго закінчив влучним ударом з близької дистанції, 1:0. Результативна передача виявилася на рахунку Вінісіуса.

На 66-й хвилині на полі з'явився Михайло Мудрик. Українець на 75-й хвилині вправно прибрав зі шляху двох захисників "Реала", але не влучив у ворота. А на 80-й хвилині атака мадридців за участю Себальоса, Вінісіуса та Вальверде закінчилася майже дзеркальним голом Родріго, 2:0.

На цьому матч можна було закінчувати, але виділимо удар Мудрика по воротах "Реала", після якого Куртуа без проблем забрав м'яча до рук. "Челсі" програв мадридцям і другий матч, причому заслужено.

Нагадаємо, капітан збірної України Андрій Ярмоленко може змінити клуб, але про повернення до "Динамо" поки не йдеться.

У послугах Віктора Циганкова зацікавилося одразу кілька клубів. Найближчого літа хавбек може залишити "Жирону".

Український півзахисник Руслан Маліновський став запасним гравцем "Марселя". Тренер команди пояснив це рішення.

Стало відомо, хто може стати наступним суперником Олександра Усика після зриву бою проти Тайсона Ф'юрі.