Перша перемога "Чорноморця" за сезон : одесити увозять три очки з Минаю

Перша перемога  "Чорноморця" за сезон : одесити увозять три очки з Минаю

Одеський "Чорноморець" нарешті для одеських вболівальників здобув свою першу перемогу в українській Прем'єр-лізі за одинадцять місяців. Підопічні Романа Григорчука були сильніше за "Минай", який посідав дванадцяту сходинку.

Кореспондент Новини.LIVE слідкував за поєдинком.

Григорчук залишив в запасі Гладкого, Кузика та Політило та випустив з перших хвилин Кубембу, Наумця та Плаксу.

Гра розпочалася з реактивних проривів Владислава Наумця, який уже на 4-й хвилині заробив пенальті. Ілля Путря впевнено реалізував одинадцятиметровий, тим самим забезпечивши своїй команді мінімальну перевагу в рахунку, яка протрималася до фінального свистка.

Що стосується самої гри, то одесити виглядали досить впевнено, створили ще кілька непоганих моментів, насамперед завдяки активним діям Наумця та Максима Брагару. На 71-й хвилині був вилучений Джеймс і захисники одеситів чудово побудували гру в обороні та перемогли — 0:1.

Таким чином, "Чорноморець" перервав свою десятиматчеву серію без перемог в УПЛ.

Вже в понеділок, 14 листопада, "моряки" прийматимуть ФК "Львів". А "Минай" гратиме з "Рухом" на виїзді.