Молодіжна збірна України розтрощила Люксембург у матчі відбору на Євро-2025

Україна – Люксембург. Фото: УАФ

Українська молодіжна збірна (U21) здобула четверту перемогу у відборі на чемпіонат Європи 2025 року. В матчі проти Люксембургу підопічні Унаї Мельгоси провели 4 "сухі" голи, а в суперника ще й вилучили одного з гравців.

Подробиці матчу в матеріалі Новини.LIVE.

Тренер української молодіжки Мельгоса перед матчем попереджав, що гра не буде прогулянкою та треба виправляти помилки навіть після 3:0 в першому матчі.

Так й вийшло по першому тайму. Моментів в України було чимало, а також істотна перевага у володінні м’яча, але ледве не пропустили на 24-й хвилині після помилкового пасу захисників. Тоді Нещерет вступив у гру та врятував.

Але українці вийшли вперед на 35-й хвилині. Ванат відзначився після дальнього пасу з глибини від Батагова та прострілу Волошина.

Волошин зробив два асисти та забив

Після перерви у суперників вилучення через другу жовту отримав Бербері, та Батагов вже сам відзначився після хаосу в карному майданчику суперника. А ще через 2 хвилини забив уже Волошин, який потім віддав ще один гольовий пас цього разу на Краснопіра.

Наступний матч молодіжна збірна України проведе 21 листопада проти молодіжки Азербайджана.