Барселона розгромила Шахтар у матчі Юнацької ліги УЄФА

"Шахтар" — "Барселона". Фото: "Барселона"

У четвертому турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА донецький "Шахтар" U-19 зіграв з однолітками із "Барселони". Українська команда знову програла іспанцям.

На стадіоні Едмунд-Пламбек у містечку Нордерштедт, в передмісті Гамбурга, "Барселона" перемогла з рахунком 3:0, повідомив портал Новини.LIVE.

Зазначимо, що в Каталонії "Шахтар" програв з рахунком 0:2.

"Шахтар" ускладнив шанси на вихід у плей-оф

"Шахтар" пропустив м'яч на 16-й хвилині після удару Кальдеро. До великої перерви "гірники" могли ще пропустити, але втримали рахунок на табло.

У другому таймі "Барселона" довела матч до розгромної перемоги. На 58-й хвилині забив Дані Родрігес, а ще через чотири хвилини відзначився Наварро.

Після чотирьох зіграних матчів "Шахтар" посідає третю позицію з трьома набраними балами. "Барселона" з 12 очками на першому місці, а другим йде "Порту", у яких дві перемоги та матч в запасі.